برگزاری جلسات آموزشی به مناسبت هفته سلامت

   
   

    


  
 

 
 


همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته سلامت
به مناسبت هفته سلامت همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی همراه با جوایز ویژه ، ساعت 7 صبح روز جمعه مورخ 18/1/91 همزمان با افتتاح هفته سلامت با حضور مسئولین محترم اداره جات و مردم شریف شهرستان خرامه از مسیر میدان معلم ابتدای ورودی شهر به سمت پارک ملی برگزار گردید . در این مراسم هدایای ارزنده ای به مناسبت شعار هفته سلامت به سالمندان محترم و به قید قرعه به تعدای از شرکت کنندگان در پیاده روی تقدیم گردید .سخنرانی جناب آقای دکتر مشتری در نمازجمعه به مناسبت هفته سلامت
روز جمعه مورخ 18/1/91 جناب آقای دکتر مشتری ریاست شبکه بهداشت و درمان خرامه در نمازجمعه شهرستان قبل از اذان ظهر سخنرانی به مناسبت هفته سلامت ایراد نمودند . در این مراسم با بسته هایی از تغذیه سالم از نمازگزاران محترم پذیرایی و به قید قرعه به تعدادی از نمازگذاران هدایای نفیسی اهدا گردید.

 
به مناسبت هفته سلامت زنگ سلامت در مدرسه راهنمایی فاطمه الزهرا نواخته شد
روز شنبه مورخ 19/1/91 زنگ سلامت با حضور مسئولین محترم شهرستان در مدرسه راهنمایی دخترانه فاطمه الزهرای شهرستان خرامه توسط ریاست شبکه بهداشت و درمان خرامه جناب آقای دکتر مشتری نواخته شد . لازم به ذکر است در این مراسم همچنین زنگ روز بدون استرس توسط مدیر آموزش و پرورش شهرستان خرامه جناب آقای زارع نیز نواخته شد . در این مراسم به تعدادی از دانش آموزان عزیز هدایایی به قید قرعه اهدا گردید .افتتاح غرفه های هفته سلامت

روز جمعه مورخ 18/1/91 غرفه های هفته سلامت که در محل ورودی پارک شهر برپا شده با سخنرانی ریاست شبکه بهداشت و درمان شبکه بهداشت و درمان خرامه افتتاح گردید . در این مجموعه غرفه هایی از بیمارستان ، اورژانس 115 ، بهداشت روان ، بهداشت محیط ، بهداشت مدارس و ... برقرار می باشد .  حضور استاندار محترم فارس و هیئت همراه در غرفه سلامت بیمارستان جوادالائمه(ع)
مورخ 23/1/91 جناب آقای مهندس صادق عابدین استاندار محترم فارس و هیئت همراه ازغرفه سلامت که در محل بیمارستان جوادالائمه (ع) برپا گردیده بود دیدن نموده و فشار خون ، قند خون و BMI  ایشان کنترل گردید .  
تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1392-2-16 13:49        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ